Як зекономити на зимовому відпочинку?

Ви обожнюєте гірськолижний відпочинок? Як я вас розумію. Ніщо не зрівняється з відчуттям свободи, коли ти вдихаєш на повні груди чисте гірське повітря і летиш назустріч вітру. Проте кризовий час в Україні не дозволяє Вам отримати якісний сервіс за помірні гроші. Прекрасні умови та знижки для туристів сьогодні надає туристичне агентство «Соната», яке розповідає про актуальні зимові курорти Болгарії.

Улюбленим місцем відпочинку лижників стали гірськолижні курорти Болгарії. Це - живописна країна з гостинним народом. Чудове море, мальовничі пляжі, золоті піски і, разом з тим, заворожуючі гори – за ними сюди їдуть мільйони туристів.
Банско – мальовниче гірське містечко. Воно розляглося в одному з найкрасивіших місць у південній Болгарії – на схилах гори Пірін, включеної в список Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО, між горами Ріла і Родопи. За останнє десятиліття місто перетворилося на сучасний зимовий курорт і стало улюбленим місцем відпочинку як для самих жителів Болгарії, так і для численних туристів.
 
Знаменитий Банско своїм новим і чудово організованим гірськолижним центром, який знаходиться на висоті 936 м над рівнем моря. Найвища його точка – 2600 м, а найнижча – 990 м. Це, безсумнівно, найсучасніший гірськолижний курорт Болгарії і Балкан загалом. Банско побудований австрійськими фахівцями за найсучаснішими технологіями.

Боровець – найстаріший і найбільший зимовий гірський курорт в Болгарії. Він знаходиться на висоті 1350 метрів над рівнем моря на північних схилах гори Ріла у віковому сосновому лісі. Розташований біля підніжжя вершини Мусала, найвищої на Балканському півострові (2925 м). Ріла славиться своєю дивовижною красою. Особливої чарівності їй додають 190 озер і 79 гірських вершин, висотою понад 2500 м. Курорт пропонує 18 лижних трас, протяжністю понад 40 кілометрів, на висоті 2560-1350 м над рівнем моря. Вони оснащені підйомниками і фунікулерами загальною протяжністю 1550 м і розраховані більш ніж на 10 000 пасажирів на годину. Траси різного ступеня складності підходять для лижників всіх категорій – від початківців до майстрів. Боровець пропонує своїм гостям провести приємні години в ресторанах, нічних розважальних закладах, барах і на дискотеках.

Пампорово – одне з найкрасивіших місць Болгарії. Це – другий за величиною і значенням гірськолижний курорт Болгарії після Банско. Курорт знаходиться біля підніжжя гори з красивою назвою Снежанка (1926 м), на висоті 1650 м над рівнем моря. Це - найстаріший центр гірськолижного спорту в Болгарії, організований ще у 1933 році. Любителі гірських лиж приїжджають сюди вже понад півстоліття. І недарма! Завдяки близькості Егейського моря, зима тут м'яка, але при цьому - досить сніжна. Сніговий покрив досягає майже 1,5-метрового рівня, і досить міцний. Він лежить з середини грудня до середини квітня. Середня річна температура в цих місцях – 5.5 до 8 ° C.


Віддайте перевагу зимовим канікулам в Болгарії, і ваш відпочинок буде просто казковим!

мережа агенцій «Соната» 
туристичні послуги, візова підтримка, продаж квитків, освіта та робота за кордоном, туристичне страхування, корпоративне обслуговування

м. Луцьк, просп. Соборності, 6 
тел.: (0332) 292309, (093) 7256518
тел.: (066) 9660294, (096) 2395137
 
http://lutsk1.sonata-ua.com/

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(35), зима 2016