Як знайти ідеального партнера для вірного кохання і шлюбу?!)

«Ніде ніщо не чекає на людину. Завжди треба приносити все з собою. Любов – в сім'ю, щастя – в будні, тепло – в дружбу» Е.М. Ремарк

Рада знову зустрітися з вами, друзі, на сторінках цього чудового журналу!) Мене звуть Вікторія Лотиш, я – духовний нумеролог. Вже багато років досліджую дати народження і долі людей, а також вираховую сумісність партнерів. Сьогодні розповім про те, як будувати стосунки, аби усім було добре!) З огляду на те, що я духовний нумеролог, то поговоримо з вами про духовні закони побудови гармонійних стосунків і, звичайно ж, із точки зору нумерології.

«Хочеш Любити і Бути Коханим… Подаруй Любов». Чи задумувались ви, на чому ж базуються наші стосунки ще від початку формування пари? Що є причиною того, що ви захотіли вийти заміж/одружитися? Часто виявляється, що поштовхом до цього є бажання зробити собі добре з тих чи інших міркувань, наприклад – «Я без нього не можу», «Треба вже переходити на інший етап, скільки можна зустрічатися», «Пора народжувати..», «Мені з ним буде добре… не самотньо…, заможніше… » та інших сексуально-соціально-матеріальних вигод. Але справа в тому, що побудувати по-справжньому щасливі стосунки можна лише на базі взаємної любові на усіх рівнях (духовному, сердечному, розумовому, тілесному). І, звісно, бажанні кожного дарувати своєму партнеру почуття, турботу, служити одне одному, а не очікувати тільки для себе забезпечення усіх потреб і отримання того, що тобі бракує.

До слова, я говорю саме про законний союз перед Богом і людьми, офіційний шлюб, тому що тільки такі стосунки є основою для тривалого, надійного життя в парі. Так, не завжди вдається прожити довго і щасливо й у зареєстрованому шлюбі, бо, дивіться вище, – основа не та. Але якщо ви розглядаєте для щасливого життя так званий громадянський шлюб, то знайте: нічого доброго з цього не вийде ні на Землі, ні у Вічності, бо перед Богом – це блудний гріх, а перед людьми – відсутність шлюбу. Чоловік в таких стосунках вважає себе холостяком і розбещується, а жінка думає, що вона заміжня, і бере на свої тендітні плечі усі домашні турботи. Насправді жодна жінка у таких не офіційних стосунках не може на 100 % покладатися на чоловіка та довіряти йому, бо не відчуває впевненості у завтрашньому дні, й вона просто витрачає свій потенціал дарма…

Щаслива жінка притягує до себе партнера, який зробить її ще щасливішою, а нещасна – притягне того, що посилить її нещастя. Отож, перед тим, як зустріти партнера для життя, жінка сама має стати щасливою, їй повинно бути добре і затишно, гармонійно із собою. Вона має бути впевнена, що достойна найкращого, а отже, і сама бути для себе найкрасивішою і самодостатньою у всіх розуміннях. Тоді вона не кидатиметься на першого ліпшого, аби тільки вийти заміж і народити дитину… І не бути одна. Ну, звичайно, усі попередні стосунки мають бути завершені, щоб нікого ні з ким не порівнювати і вибачити усі образи.

Існує три види стосунків за духовними поняттями:

1. «Кармічні стосунки» – тобто складні, в яких і разом складно, і окремо неможливо. Такі стосунки мають малу сумісність по нумерології і фактично приречені на труднощі. Так складаються пари через гріхи батьків і родинні помилки. Притягуються такі душі, які потребують особливого лікування і виховання одне одним. Такі стосунки починаються з пристрасті або шаленого тяжіння. Часто це пари, які побралися молодими, але є і повторні союзи, якими Вищі Сили «винагороджують» уже людей за неправильну поведінку в першому шлюбі. Вихід тільки один: намагатися з Богом зрозуміти, що ти маєш змінити в собі, щоб змінилися твої стосунки, і тоді, коли ти виростеш, під тиском обставин твій партнер або зміниться на краще, або відійде від тебе. З цих стосунків треба вийти без образ і претензій, бо інакше будуть усі наступні партнери такими ж або стосунки будуть ще гіршими…

2. «Подібні душі» – це максимально розповсюджені пари. Тут, зазвичай, середня або висока сумісність за числами життєвого призначення, тобто є всі шанси на побудову гармонійних відносин. Але, звичайно, завжди є випробування в житті й часто вони для пари прописані у даті розпису та вінчання. Від того, як пара проходить життєві труднощі, залежить, скільки закохані разом протримаються. Фактично, тут найбільша проблема – це конкуренція одне з одним, як кажуть, «чия візьме». Адже кожен хоче, щоб було так, як йому добре, або хтось один втрачає себе, аби догодити іншому, а це теж не до добра. Вихід знову ж таки – кожному з партнерів працювати над собою: рости духовно і особистісно та бажати зрозуміти потреби своєї половинки, доки є почуття і бажання жити разом. «Подібні душі» змінюють одне одного або в кращу, або в гіршу сторону. І варіантів успішних шлюбів тут більше.

3. «Рідні душі» – це омріяні стосунки від Бога. Дуже рідкісні, тому що їх треба заслужити. Ці пари утворюються часто після перших проблемних стосунків, де людина відпрацювала на повну і після них вийшла кращою. Або кохання зароджується ще змолоду, але тоді це партнерство високодуховних осіб. В такій парі люди уже настільки змінилися самі, що знають свої плюси і мінуси, навчилися ними керувати, і вони теж подібні одне на одного, як одне ціле. «Рідні душі» живуть усвідомлено й самі над собою працюють. Їм не потрібний вже партнер-«вчитель/лікар», бо вони самі знають, як поводитися, щоб рости духовно і намагаються обдарувати партнера усім, що мають в надлишку, і це взаємно.

Сподіваюся, друзі, що оціните інформацію, бо я старалася допомогти вам глибше розібратися у поняттях сумісності, на чому вона базується. За детальною консультацією звертайтеся до мене, і тоді вирахуємо, як вам найкращим чином побудувати вже існуючі стосунки, чи правильно підготуватися до нового партнерства і вийти з самотності… Буду рада допомогти! Бажаю вам любові, гармонії і злагоди у ваших парах! Будьте щасливі та любіть одне одного! До зустрічі!

Автор: Вікторія Лотиш - духовний нумеролог Вікторія Лотиш, ведуча авторського курсу тренінгів «Духовна нумерологія», майбутній богослов

+380 (66) 4307519

https://www.facebook.com/Духовний-Нумеролог-Вікторія-Лотиш-102825618186775/

https://www.instagram.com/vika.lotysh/?igshid=kni2u0yjxzjc

Опубліковано "People UA" № 6(52), весна 2021