Які аксесуари носять «зірки»?

Іванна Боярчук – юна ведуча рубрики «В тренді» привезла ексклюзивний матеріал про аксесуари з «UkrainianFashionWeek». Слово «аксесуари» з французької перекладається як доповнення. Модні сумки, парасольки, рукавички, стильні шарфи, годинники, хустинки. І це ще не всі милі дрібниці, якими можна доповнити свій образ. Досвідчені стилісти впевнені, що аксесуари – це головна зброя в модних битвах. Вони можуть прикрасити будь-яке вбрання або просто його змінити. Адже тільки за допомогою цих необхідних дрібничок можна додати вишуканості й неповторності готовим речам. Найпопулярнішим аксесуаром всіх часів залишається сумка. У будь-яку пору року - коли тепло і холодно, коли йде дощ або сніг - доповнюємо їх цим необхідним атрибутом, по-можливості, брендовим. Є своєрідне правило: вартість сумки повинна бути більшою вартості її вмісту. Давайте перевіримо, які аксесуари полюблять "зірки" і що ховають у своїх сумках?

Наталка Валевська:

«Сьогодні на мені мінімум аксесуарів, сьогодні я - прихильник стилю мінімалізм. На мені годинник «Гелексі», що є, водночас, і дуже зручним гаджетом та аксесуаром. Також одягла невеликий перстень. В моїй сумочці завжди лежать пудра та парфуми». 

Ольга Сумська:

«Я обожнюю окуляри, сережки, зокрема, такі, як у твоїх чарівних вушках. Сумочки, ну, куди ж  без них?!? Все те, що прикрашає жінку, має бути в її гардеробі. Ніколи не відмовляйте собі у гарних аксесуарах. У моїй сумочці завжди має бути маленьке дзеркальце, щоб інколи проконтролювати, як виглядаєш. Можна носити з собою блиск для губ. Звісно ж, гаманець, мобільний телефон. Паспорт ношу з собою, ти уявляєш? (Сміється – авт.). Хоча бувають і такі сумочки-клатчі, в які нічого не вміщається, окрім жувальної гумки».

Еріка:

«Мені дуже подобаються годинники. Відвідавши Тиждень моди, зрозуміла, що люблю головні убори, особливо, капелюхи. А в сумочці обов’язково мають бути блиск для губ, дзеркало, телефон та гроші».

В’ячеслав Соломка:

«Основний мій аксесуар - «метелик». Їх у мене більше 70-ти. І, звісно ж, окуляри, які ношу щодня. Взагалі, важливою є якість аксесуарів. Якщо годинник є, то він має бути хорошим».  

Анжеліка Рудницька:

«А поглянь на мене: капелюх, сережки і намисто. У сумці ж - ключі від квартири, куди можна повернутися».

Андре Тан:

«В цьому сезоні ви бачили на подіумі нашу «лінію» сумок, а також - «лінію» окулярів. У моїй сумці завжди є мій улюблений парфум «Black Afgano».

Цікаво, що сумка в давнину була суто чоловічим предметом. В африканських народів йому надавали магічне значення. У чоловіків-мешканців Сахари були сумки-амулети, в яких зберігалися заклинання на всі випадки життя. Як бачимо, хоча б на прикладі Андре Тана, сучасні чоловіки повернули собі цей аксесуар.

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(35) зима 2016