Якою є жіночність сьогодні?!

Cьогодні розуміння природи жіночності виходить далеко за межі шаблонних уявлень. Жіночність це енергія, яка робить жінку унікальною. Це гармонія зі своїм тілом, любов до себе, свобода думок, прагнення піклуватись про своїх близьких, можливість розвиватись та бажання допомагати іншим. Жіночність сьогодні це не тільки довга сукня, тихий голос і граційні рухи. Жіночність сьогодні може керувати міжнародними компаніями і при цьому виховувати дітей. Жіночність сьогодні це догляд за своїм тілом і постійне прагнення до саморозвитку.

 

Жіночність сьогодні перейшла на інший рівень, це не просто зовнішні ознаки.

Жіночність сьогодні розкривається через внутрішній світ жінки. Вона непомітно, але впевнено з категорії слабкості переросла у категорію внутрішньої сили. Наша сила у нашій жіночності, і вона безмежна. Жіночність – це наш тип особистості.Вона перестала бути загальною характеристикою, а стала індивідуальною рисою.

Проте свою жіночність потрібно постійно оновлювати. Емоційно жінка в 9 разів сильніша за чоловіка, тому її вплив на усі сфери життя важко переоцінити.

 

Жіночу енергію називають енергією світу, вона відіграє важливу роль в побудові глибоких стосунків і облаштуванні краси та затишку в домі. Вона у турботі про близьких, в натхненні і вірі, якими може наповнювати оточуючих.

 Цим я і займаюся: ділюся цінною інформацією, відроджуючи сакральні знання і тілесну пам’ять жінки. 

Так як же полюбити себе? Це питання, яке здається надзвичайно складним, має дуже просту відповідь. Треба почати турбуватись про себе. Ми, жінки, постійно піклуємось про тих, кого любимо. І починаємо любити тих, про кого піклуємося. Любов творить дива, а любов до себе найбільші дива. Вона підказує правильні дороги і відчиняє усі замкнені двері в особистому, професійному та суспільному житті.

 

Дорогі жінки, займайтеся собою, вкладайте в себе знання, час та кошти!

Нехай буде більше щасливих жінок навколо і тоді наш неймовірний світ стане ще більш дивовижним!

Опубліковано People UA №3 (55) зима 2021