ІНЬ-ЯНЬ, АБО ЯК ОБРАТИ СУПУТНИКА ЖИТТЯ

Як обрати супутника життя? Де знайти людину, про яку мрієш? Почни із себе – і вона прийде сама у твоє життя! Розберемось: із чого ж почати? Як створити гармонійні та здорові стосунки і мудро обрати супутника на все життя? Кожній леді варто пам’ятати ці прості та надзвичайно важливі істини:

Істина 1: Жінка – це життєрадісна муза, «кайфушниця»!

Будь СОБОЮ!

Щаслива жінка – це та, яка створює яскраві позитивні емоції та наповнює своїм настроєм свого коханого та усіх навколо! Головне покликання жінки, закладене на генетичному рівні ще з часів першообщинного ладу,– створення домашнього затишку та психологічного комфорту в сім’ї. Тоді, коли чоловік приходив із тяжкого полювання на мамонтів, йому потрібно було психологічно відпочивати. Сьогодні «полювання на мамонтів» трансформувалось у полювання на УСПІХ та фінансову реалізованість. Тож після важкого робочого дня чоловік потребує гармонійності та психоемоційного комфорту, адже він повернувся «додому» у свою фортецю, до своєї ЛЕДІ.

Істина 2: Будь розумна – РОЗВИВАЙСЯ!

УЧИСЬ НОВОМУ та ВДОСКОНАЛЮЙСЯ ЩОДНЯ!

Чоловік пишається тим, що у нього розумна та мудра жінка. А якщо з нею можна обговорити якісь важливі для нього теми, і у процесі брейнстормінгу йому прийде крута ідея щодо вирішення конкретного завдання – так взагалі – ТИ НАЙКРАЩА У СВІТІ! Подумай, якого чоловіка ти би хотіла мати, які інтереси у нього – і тоді розвивайся у цьому напрямку: здоров’я, економіка, мистецтво, мотиваційна література, тощо. Чоловіку для реалізації себе потрібно розвиватись, а жінка, з якою буде цікаво поспілкуватись на будь-які теми, – це жінка, яка розвивається та дивиться на питання під своїм особливим ракурсом та бачить ситуацію по-іншому. Так й інші рішення приходять у голову чоловіку, і він ПЕРЕМАГАЄ – це та ЄДИНА, про яку насправді мріє кожен чоловік!

Істина 3: Головне ЧУТИ свого коханого!

Вчись розуміти коханого!

Вчись щодня розуміти чоловіка. Інколи йому потрібна твоя похвала, інколи - просто насолодитись тишею разом, а інколи - допомогти йому самому знайти правильне рішення. Часто чоловік просто не знає, як делікатно висловити свій стан, своє незадоволення чи обурення, аби не образити свою супутницю, тому він просто змовчує та довго терпить, але в кінці кінців може терпець урватись! Тому важливо прислухатись до його прохань, претензій та нарешті зрозуміти, через що у сім’ї починається конфлікт. Чуйте, реагуйте та розумійте свого чоловіка, адже саме у такий спосіб чоловік бачить вашу любов, адже ви робите для нього те, що йому важливо! Визнач Свої та Його мови кохання та комунікуйте найважливішими для вас мовами – так відчуватимете один одного краще. Тому, дорога моя Королево, пам’ятай: буде задоволений чоловік – будеш щаслива ТИ. Він у відповідь надихнеться і зробить те, про що ти мрієш!

Істина 4: Будь Жінкою! Люби себе! Знай собі ціну!

Ти-Королева!

Пам’ятай, оточуючі люблять і поважають тоді, коли ти сама себе поважаєш! Чоловік особливо відчуває твій внутрішній емоційний стан! Якщо ти мрієш про короля, то стань королевою! Насолоджуйся та вдосконалюй своє тіло, доглядай за волоссям, шкірою обличчя, нігтями, веди активний та здоровий спосіб життя. Створи свій унікальний стиль одягу та притримуйся своєї концепції, навчись поєднувати стилі та кольори, гармонізуй усе навколо себе, слідкуй за мовленням і жестами, поставою, подивись на себе зі сторони та зроби так, щоб твій вигляд був розкішним. Чоловік підсвідомо шукає найкращу самку для продовження свого роду! Будь НАЙКРАЩОЮ! Чоловіки люблять очима – тримай свій шарм та сідниці в тонусі!

Істина 5: Підтримуй Коханого!

Щаслива сім’я – це згуртована та дружна команда!

Завжди будь на ЙОГО СТОРОНІ. Перестань хвалити інших чоловіків, навіть героїв телесеріалів! (підсвідомо чоловік сприймає це як визнання чужого кращого за Нього самого, та послабляє зв’язок між вами!) Розділяй його погляди, однак май свою думку та стійкий внутрішній стержень. У кожного повинен бути особистий простір. Будь незалежною особистістю! Зважай, коли слід поступитись, а коли варто відстояти своє переконання – так народжується істина. При цьому завжди зберігай МИР та гармонію! Завжди рахуй до 10 перед тим, як сказати, та тримай у голові питання до себе: «Я хочу бути права чи щаслива?»

Істина 6: Будь різноманітною та цікавою!

Щаслива сім’я – це кропітка постійна робота над собою.

Щодня будь різною: настрій, одяг, стиль, інтереси та хобі. Чоловіків вабить полігамність! Будь цікавою кардіаграмою для свого чоловіка! Зроби так, щоб він пізнавав нову і нову жінку у тобі одній щодня. Приміряй на себе свої різнопланові ролі: жінки, коханки, спокусниці, подруги, господині, матері, колеги, партнера, музи, однодумця…

Істина 7: Будь фінансово грамотна!

Плануй свій бюджет, час, меню, розваги, оптимізуй свій простір.

Подумай день перед тим, як робити покупку, якщо запал спав, тоді ти адекватніше бачиш,  чи потрібна тобі та чи інша річ. Чоловіка напружує думка про те, що все, що він заробив кров’ю та потом, бездумно розсіюється крізь діряве сито. Якщо чоловік бачить, що його працю цінують, він ще із більшим запалом робить для тебе приємні вчинки! Тож плануй ГРАМОТНО!

Істина 8: Будь духовною!

Живи із Богом! Доброта, любов, терпіння, сміливість, віра та мрія – врятує світ!

Бережи духовну мудрість у серці! Збагачуйся духовно щодня! Читай мудру духовну літературу, спілкуйся із духовно багатими людьми. Ти – Берегиня домашнього вогнища! Саме твоє покликання – забезпечити духовний захист сім’ї! Будь вірною: Богу, собі, коханому.

Істина 9: Віддавай!

Чим більше віддаємо, тим більше приходить – закон буття!

Жіноча місія – це віддавати: емоції, радість, корисний досвід, уміння, знання, доброту, любов! Черпай та наповнюй свій внутрішній глечик сили: енергією сонця, молитви, часу, хобі, прекрасних моментів життя, дрібничок, посмішки. Будь позитивною, вбачай прекрасне у кожній дрібничці, спілкуйся із позитивними та ціками людьми. Радій кожній секунді свого життя. Усе дається нам, щоб ми ставали кращими, тож шукай радість і вчись на досвіді. Посміхнись світу, та світ посміхнеться тобі!

І найголовніше: Візьми ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за своє життя у всьому! Створи своє життя таким, про яке ти мріяла з дитинства, тоді всі обставини і коханий прийдуть до тебе такі,

 про які ти мрієш!

Люба моя Королево! Будь РОЗУМНИЧКОЮ! У Тебе усе вийде ! Вірю у Тебе!

 

З любов’ю та вірою

Христина Хворост

Life-коуч, бізнес-тренер,

Людина року-2015

Англомовнийтренінговийцентр

«Christina Khvorost Health Academy»

e-mail: ckhealth.academy@gmail.com

www.facebook.com/CK.HEALTHACADEMY/

Записуйсянанову 33-денну online-програмужіночого life-коучингу «Inspired Woman».

Ти пізнаєш краще:

-свою внутрішню жіночу природу;

 -організуєш та оптимізуєш свій час та власний простір;

 -де черпати сили та енергію;

 -як бути «кайфушницею» та насолоджуватись кожною хвилиною;

 -як стати проактивною та ефективною;

 -як бути фінансово грамотною;

 -як бути красунею завжди;

 -як бути вмотивованою та успішно досягати поставлених цілей;

 -як надихати та бути щасливою Жінкою!

 Для кого: для усіх-усіх дівчат та жінок (сімейних і вільних пташок)

 Записуйся  тут: ckhealth.academy@gmail.com

 Поспішай! Кількість місць обмежена!

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017