Ярослав Карпук

Минулого року засяяла ще одна юна зірка – талановитий Ярослав Карпук став суперфіналістом телевізійного розважального шоу «Голос. Діти-5».Його називають Старовижівським соловейком, волинським Елвісом Преслі, срібним голосом країни.

Ярослав співає з колиски, із садочка. У чотири роки він вже вистукував мелодію на барабанах під супровід фортепіано. 

Співає Ярослав стільки, скільки себе пам’ятає. А інакше й бути не могло, адже зростає у співучій родині, де хист до пісні передається з покоління в покоління.

У 2019 році своїм співом він зачарував мільйони глядачів, і 14-річний Ярослав Карпук зі смт. Стара Вижівка – справжня юна гордість Волині, переможець багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Виступав на великих сценах Луцька, Львова, Києва, Южноукраїнська, Одеси та Баку (Азербайджан).

На його рахунку - чисельні перемоги у багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Зокрема, Гран-прі «Срібні дзвіночки» 2016, І місце «Золоте зернятко» 2016, І місце «Золотий перетин Львова» 2016, І місце «Срібні дзвіночки» 2017, І місце «Україна мій дім» 2016 та 2017 роки, І місце «Перлина фест» 2017, ІІ місце «Яскраві діти України» 2017, Гран-прі «Україна мій дім» 2018 у м. Луцьку. А також І місце «Золотий перетин Львова» 2016 м. Львів, Гран-прі «Різдвяні дзвіночки» 2018, м. Червоноград Львівської області, І місце «Пісня над Бугом» 2018 м. Хмельницький, І місце «Перлина фест» 2017 м. Київ. А в минулому році Ярослав Карпук отримав перемогу в номінації «Юна гордість року» в рамках Премії «Люди року-2019.Волинь»

 

 

Харизматичний, впевнений та наполегливий Ярослав Карпук підкорить ще не одну сцену не тільки в Україні, а й за її межами та завоює багато сердець слухачів.

Опубліковано: People UA № 3(49), весна 2020