Юлія Деркач

Сьогодні в нас у гостях Юлія Деркач, власниця салону краси «Julia Derkach» у центрі міста Луцька.

People UA: Юліє, скажіть, як Ви розпочинали роботу в beauty-сфері?

Юлія Деркач: Після навчання я багато працювала на дому. Так складались життєві обставини. У мене багато друзів, знайомих, які й стали моїми першими клієнтами. Я отримувала невеличкий заробіток на власні потреби. Згодом орендувала крісло в перукарні, адже на дому працювати дуже незручно, навіть якщо мати спеціально облаштоване місце.

People UA: Як Ви черпаєте нові знання у своїй сфері?

Юлія Деркач: Я взагалі не люблю стояти на місці! В першу чергу моя робота – це творчість! Люблю відвідувати перукарські семінари, піднімаю рівень своїх майстрів. В Інтернеті зараз є багато інформації. Якщо вміти шукати, то обов’язково знайдеш потрібні знання.

People UA: Коли вперше Ви взяли собі помічницю?

Юлія Деркач: Я завзято працювала. У мене ставало все більше клієнточок-подруг (я так називаю усіх своїх клієнток). Не вистачало часу і рук, щоб усіх записати на фарбування чи інші процедури. Я вирішила взяти помічницю і навчити її різних технік, що використовую сама. Мені одразу пощастило з дівчинкою. Вона швидко навчилася, адже не була новачком. Ми працювали пліч-о-пліч. Потім почався карантин...

People UA: Ви згадали про свої техніки. Можете детальніше про це?

Юлія Деркач: О, так! Мені є чим похвалитись. Адже я завжди любила експериментувати. Мої друзі можуть багато про це розповісти, бо вони мої постійні клієнти. Багато й зі своїм волоссям експериментувала. У мене є декілька власних технік, що базуються на уже відомих варіантах висвітлення. Я сама придумала фішки, яких ніде немає, навіть в Інтернеті. І думаю, що мені реально є чим поділитися. Але поки цю інформацію передаю лише своїм майстрам-перукарям.

People UA: Ви починали із перукарської студії. Тепер же у Вас салон. Які ще нові послуги у Вас з’явились?

Юлія Деркач: Ключовим елементом усіх наших послуг є якість. Я довго шукала майстра з манікюру, який буде працювати якісно. Були невдачі. Тепер я можу сказати, що у нас одні з кращих майстрів манікюру. Запустили послугу «ламінування вій та брів», нарощення вій. Всі ці послуги я створила як для себе, і тому якість – це перший критерій. Найвищим визнанням професійності та якості виконаних робіт я вважаю те, що сама є клієнтом усіх послуг в нашому салоні краси. Хочу далі розвиватись, у перспективі – розширення послуг салону: депіляція та масаж. Навчання майстрів – це найбільша інвестиція, яку я роблю. 

People UA: Як мені відомо, Ви нещодавно стали мамою втретє. Як вдається поєднувати сім’ю та роботу, чи не важко?

Юлія Деркач: Я для того і делегувала свої вміння моїм майстрам, аби мати змогу на деякий час відлучитися на пологи та відновлення. Вони успішно пройшли цей екзамен. А щодо того, чи важко? У мене є надійний тил – мій чоловік. До речі, якби не він, то я не змогла б відкрити салон. Адже він дуже багато допомагає. Практично все! Від встановлення бойлера в салоні до налаштування реклами у соціальних мережах. Поки я працюю – він гуляє з малюком. Це дивовижне відчуття гармонії, коли кожен з нас інтуїтивно знає, що кому робити.

People UA: Яка Ваша мрія?

Юлія Деркач: Мрію запустити власну косметику для волосся, вивчаю, що має бути в складі моєї косметики. Але розумію, що потрібно багато вчитися. Хочу опанувати хімію, щоб детальніше розуміти усі процеси. Я цікавилась, як у нас в Україні можна запустити свою лінію фарб, але була розчарована. Усі пропонують: давайте в тюбиках буде наша продукція, а ззовні – Ваш бренд. На таке я не погоджуюся. Хочу чесно створити своє. Знати, які саме компоненти в тому тюбику і як вони впливають на волосся. Попереду – бажання вивчати та пізнавати.

People UA: Дякую Вам за чесність та відвертість!

Опубліковано "People UA" № 1(53), літо 2021