Юрій Галайда

Бути онлайн – вимога сучасного світу бізнесу. Ми навчилися проводити переговори дистанційно, вирішувати важливі питання та приймати серйозні рішення, а ще вести бухгалтерську звітність та здавати її в електронних кабінетах платників податків. Все частіше журнал «People UA» дізнається цінну інформацію й відкриває для Вас цікавих особистостей, спілкуючись за чашечкою ароматної кави online. Цього разу відбулася щира бесіда із директором «Бухгалтерського центру «Проф Основа» Юрієм Галайдою.

 

People UA: Яку каву Ви любите? Скільки чашок кави Ви п’єте в день?

Юрій Галайда: Я п’ю одну чашку американо з молоком, максимум дві в день.

People UA: Ваша професія пов’язана із фінансами. Яку роль у Вашому житті відіграють гроші?

Юрій Галайда: Гроші – це засіб купівлі або примноження чогось. Для мене гроші – це матеріальна річ, яка здатна змінювати людей не в кращу сторону.

People UA: Бухгалтер – одна з найвідповідальніших та багатогранних професій, що об’єднує різні напрямки господарської діяльності. Якщо сказати в декількох словах, хто такий професійний бухгалтер?

Юрій Галайда: Професійний бухгалтер – це спеціаліст, який володіє знаннями в галузі бухгалтерського обліку і права та вміє побудувати оптимальну систему обліку на підприємстві.

People UA: ТОП-завдання, які стоять перед «Бухгалтерським центром «Проф Основа» відтоді, як компанія передає та довіряє Вам свої бухгалтерські справи?

Юрій Галайда: Головне завданням бухгалтера – це ведення обліку у відповідності до законодавства України. Лише від правильної організації бухгалтерського обліку підприємство зможе отримати максимум доходів при мінімальних витратах.

People UA: Чим би Ви займалися, якби не потрібно було б заробляти гроші?

Юрій Галайда: Подорожував би, більше часу приділяв би сім’ї та спілкуванню з друзями, займався б спортом та саморозвитком.

People UA: Що Ви зробили б для свого міста, якби у Вас була необмежена кількість грошей?

Юрій Галайда: Потрібно спочатку вирішувати дрібні проблеми, з якими людина зіштовхується кожного дня. Якщо людина стане головною цінністю, її життя, здоров’я, комфорт, тільки тоді можна говорити, що місто розвивається в правильному напрямку. Вважаю, що від кількості грошей, яку матиме бюджет міста, не зміниться добробут людей, тому що, на жаль, у нас в країні лише відсотків 20 іде на розвиток, а 80 –розкрадається. 

People UA: Хто для Вас є авторитетом у політиці?

Юрій Галайда: Я поза політикою. Партії – це закриті групи, які працюють на інтереси окремої людини чи людей, а не на країну. Тільки працюючи разом, ми можемо побудувати єдину, сильну, незалежну ні від кого країну. 

People UA: Яке місце в Україні Вас найбільше вразило?

Юрій Галайда: Україна – дуже гарна країна. В будь-якому місті та селі можна знайти щось мальовниче та вражаюче. Просто не кожна людина здатна цю красу побачити.

People UA: Чи хотіли б Ви жити в іншій країні?

Юрій Галайда: Однозначно ні.

People UA: Незабутній подарунок, який вдавалося отримати? 

Юрій Галайда: Подарунки, подаровані щиро та від душі, є незабутніми. 

People UA: Перше враження про людину. На що звертаєте увагу?

Юрій Галайда: Як зустріли – так і маємо. Перше враження про людину – це її посмішка. Люди, які живуть на позитиві, й ті, які завжди чимось не  задоволені, мають різні вирази обличчя.

People UA: Розкажіть про диво, яке трапилось у Вашому житті.

Юрій Галайда: Всі ми в цьому світі тимчасові, і в одну мить життя може закінчитись, перерватися. Диво – це те, що ми живі і здорові!

People UA: Три речі, які роблять Вас щасливим.

Юрій Галайда: Мене роблять щасливим сім’я, друзі та місто, в якому я живу.

 

Спілкувалася: Ольга Семенюк. Фотограф: Аліна Мендак

Опубліковано "People UA", серпень 2021