Юрій Семенюк

ПЕРСОНА:

Семенюк Юрій Михайлович

ПОСАДА:

голова Підгайцівської ОТГ

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Юрій Семенюк вже 12 років поспіль виправдовує довіру людей.

ЖИТТЄВЕ КРЕДО

«Бачу мету – не бачу перешкод»

ЦІКАВО ЗНАТИ: 

За працелюбність, принциповість та вимогливість до себе і підлеглих, чуйне ставлення до запитів громадян Юрій Семенюк заслужив довіру та повагу у людей Підгайцівської ОТГ.

СЕРЕД ЛЮДЕЙ ПОБУТУЄ ДУМКА: 

Завжди розуміє людей, які звертаються за допомогою, і робить максимум для того, щоб Підгайцівській громаді жилося краще.

ДОСЯГНЕННЯ

За його головування облаштовано дитячі майданчики, збудовано поштове відділення в селі Струмівка, фельшерсько-акушерські пункти в селах Струмівка та Крупа, на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Підгайці створено комунальне некомерційне підприємство. Проведений капітальний ремонт будинку культури села Підгайці та клубу сіл Крупа та Воротнів. Зроблено ремонт Підгайцівського дитячого садка та відкрито дві додаткові групи для дітей. Ведеться будівництво нового дитячого садка в с. Крупа. Проводиться експертиза робочого проєкту будівництва дитячого садка в с. Струмівка. Проведено освітлення усіх населених пунктів сільської ради.

ЗА 2019 РІК

За сприяння Юрія Михайловича здійснено реконструкцію існуючого спортивного майданчика під мультифункціональний спортивний майданчик для занять ігровими видами спорту в с. Крупа. Облаштовано стадіон в с. Підгайці. Відкрито інклюзивно­-ресурсний центр, оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, засобами корекції, меблями й комп’ютерною технікою.

КУЛЬТУРА ТА ДУХОВНА СПАДЩИНА

Юрій Семенюк відкрив на території с. Підгайці пам’ятник «За волю та незалежність українського народу», пам’ятні дошки загиблим у Другій світовій війні, воїнам УПА та АТО, встановив стелу Героям Небесної Сотні та пам’ятник Тарасу Шевченку.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Постійно надає матеріальну допомогу на потреби соціально незахищеним громадянам та учасникам бойових дій на Сході України.

ВІЗИТНА КАРТКА ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ ОТГ

Зони відпочинку Ротонда в селі Лище

КНИГА:

«Кобзар» Тараса Шевченка

НАГОРОДИ: 

Юрій Семенюк – переможець Премії «Люди року.Волинь» у номінації «Господарник року»

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020