З Днем Незалежності, Україно!

Ми хочемо жити у сильній, вільній, незалежній державі. Пам’ятаєте, як відзначали День Перемоги - 9 травня, і ветерани зі сльозами на очах постійно повторювали: «Не дай, Боже, вам таке пережити?!» Тоді ці слова ми лише чули і тільки зараз зрозуміли, що вони означають.

Але дух патріотизму, який ніхто не здатен відібрати у нас, зможе зберегти наші традиції, звичаї та зробити рідну державу сильною, нездоланною. Взагалі, щоб змінити все на краще, потрібно обов’язково починати із себе, і про цю просту істину всім відомо. Наші герої не чекають, поки щось саме по собі налагодиться, а самі творять майбутнє країни: мужньо захищають територіальну цілісність України.

Тож нехай у наших серцях завжди живе віра, надія, любов, котрі дадуть нам побудувати міцну, незалежну країну, де наші діти житимуть щасливо, не знаючи, що таке біль та війна. Сили та миру, українці!

Напередодні Дня Незалежності України репортеру журналу «PeopleUA» вдалося закарбувати щасливі миті зустрічі хлопців, які служать в зоні АТО. На фото: Віктор Кривцун з донькою Діною, Сергій Мельничук, Микола Самчук, Роман Новосад. (Фотограф: Анастасія Хмарук)