З ХОЛОДУ ДО ТРОПІКІВ - ОДИН КРОК

Перші теплі дні надихають… Весна прийшла, усе навколо оживає, а разом з квітами пробуджуються мрії, прагнення та бажання. Люблю море, кажуть, що у його синьоокі води можна дивитися безкінечно. Коли вперше побачила морські рибки та корали в акваріумі, подумала: «Невже можна створити морський декоративний куток у приміщенні?» Так як прісноводні акваріуми є скрізь та всюди, то морські зустрічаються вкрай   рідко. Отже, про встановлення, транспортування та догляд морських   жителів у акваріумі йтиметься далі у нашій статті.

Морські акваріуми - це декоративний куточок, який  надає неабиякого шарму будь-якому інтер’єру та робить його по-справжньому особливим.  В Україні є не так багато міст, де ви можете придбати подібний акваріум, лучани ж мають таку розкіш.

Чим відрізняється морський акваріум від прісноводного?

У морському акваріумі механічну та біологічну функції виконує живий камінь, в якому живуть величезна кількість різних коралів, губок, зірочок, й усі вони беруть участь в очищенні води. Цей унікальний камінь транспортують із Індонезії  та острів Балі.

Після встановлення акваріуму та розміщення у ньому каменю, необхідно зачекати закінчення азотного циклу. Тоді можна запускати першу рибку і починати кріпити м’які корали, які, до речі, легко доглядати, тому акваріумісти часто рекомендують їх новачкам.

Широкий вибір фантастичних коралів здивує навіть найвибагливішого. Корали заворожують з першого погляду, адже усі вони такі різні за кольором та формою. Проте межа усіх мрій – це жорсткі корали. За ними ж важче доглядати, адже вони потребують багато калію, кальцію, магнію на будівництво своїх скелетів. Тому такі акваріуми слід укомплектовувати кальцієвими реакторамиі т.д.

Морський акваріум відрізняється від прісноводного освітленням та системою фільтрації. Про усі деталі функціонування життєдіяльності такого розкішного морського акваріуму краще розповість акваріуміст з досвідом. Акваріуміст – це професія, яка здобувається роками, він знає про жителів акваріума усе. Один з таких у нашому місті є Валерій Бігун. В магазині «Декоративна рибка» він надає безкоштовні консультації по встановленню морських акваріумів  та допомагає втілити в життя мрію: милуватися красою моря будь-де та будь-коли.

Час зупинився, коли я вперше побачила морський акваріум в приміщенні магазину «Декоративна рибка». Я пригадала дайвінг, морські прогулянки на батіскафі та пантон, поряд якого плавають різнобарвні рибки і цвітуть корали. Я пірнула у вир емоцій та отримала внутрішнє задоволення від побаченого, а найголовніше – відчула спокій та гармонію з природою. А ви хочете споглядати море щодня?

МИ ЗМІНИЛИ АДРЕСУ

магазин «Декоративна рибка»

м. Луцьк, просп. Волі, 42

(ТЦ «Гранд Волинь», 1-й пов.)

тел.: (050) 5177033

Різноманітні акваріуми – Встановлення – Обслуговування