З Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі волиняни! Компанія «Інвестор» вітає усіх своїх клієнтів – нинішніх, і майбутніх – та ділових партнерів із прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим! Щиро зичимо, щоб у ваші сповнені щастям оселі прийшли мир і добробут, щоб тепло і затишок дарували вам рідні й близькі люди. Щоб на любові та довірі будувалися всі починання й задуми та завершувалися «введенням в експлуатацію» найзаповітніші мрії. Хай 2016-й принесе у ваші домівки велику спільну перемогу і маленькі особисті здобутки, добробут та процвітання нашій державі та кожному з нас. Віримо, що саме прийдешнього року ми всі разом збудуємо на фундаменті віри та спільних зусиль міцний, надійний та найкомфортніший у світі спільний дім під назвою «Україна». Щиро вам бажаємо, щоб новорічна казка і Різдвяне диво принесли у ваші долі все те, що змушує людську душу завмирати солодким щемом та насолоджуватися кожною хвилиною буття. Крокуйте 2016-м з новими здобутками, ідеями та звершеннями, але з надійними, перевіреними часом друзями та щасливою здоровою родиною!

Андрій Разумовський

Генеральний директор ПП Будівельна компанія «Інвестор»

Дорогі волиняни! Прийшла довгождана зима – пора, коли серця людей сповнені радістю та приємними сподіваннями. Із мерехтливими вогниками ялинок, блиском гірлянд та запахом мандаринів у наше життя входить надія і віра у світле завтра. А о півночі, під бій курантів, кожен загадує найзаповітніше бажання і вірить, що воно обов’язково здійсняться, адже новорічна ніч – це час, коли трапляються дива. Тож бажаю, аби у ваші домівки завітала новорічно-різдвяна казка і принесла із собою здійснення усіх – навіть найсміливіших – мрій та задумів. Нині - непростий час. Буремні події в державі так чи інакше торкнулися кожної родини. Тому зичу, аби разом із Новим, 2016 роком у ваше життя увійшли мир, злагода та добробут, щоб хурделиця вимела із собою усі труднощі та негаразди минулих 365-ти днів. У цей святковий час увесь колектив ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» бажає вам новорічних сюрпризів, приємних несподіванок та родинного тепла. Нехай ваша життєва дорога буде встелена лише любов’ю, радістю та багатством, нехай усі стежини ведуть вас та ваших рідних до світлого майбутнього. Щастя вам у новому 2016 році!

Сергій Стрихарчук

Директор ТзОВ БетонБрукСервіс

Дорогі волиняни! У нашому житті нині господарює січень – місяць нових сподівань та мрій, підведення підсумків та окреслення планів. Тож «Західноукраїнська торгова компанія» вітає усіх своїх клієнтів із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаємо, щоб на міцному фундаменті, закладеному вами у 2015-му, у новому році якнайшвидше реалізувалися найсміливіші задуми, зростав добробут та множилися здобутки. Ми віримо, що вже 2016-го спільно здолаємо ворогів та наведемо лад у нашій державі, де кожен із нас житиме заможно та щасливо. Переконані – патріотизм і щирі прагнення мільйонів українців напишуть нові сторінки в історії нашої незалежності. Від усього серця зичимо, щоб бажання, загадані у Новорічну і Різдвяні ночі, втілюючись, дарували вам і тим, кого ви любите, найкращі і найщиріші емоції. Хай непростий час випробувань для України і кожного її громадянина трансформується в еру миру, стабільності, зростання, процвітання і впевненого майбуття. Затишку, здоров’я, любові та добробуту вам 2016-го! Хай Новорічно-Різдвяна казка принесе у ваше життя все те, що робить кожного з нас щасливою людиною та гідним громадянином нашої України!

Богдан Цибень

Директор ПП «Західноукраїнська торгова компанія»