З практика в романтика

Романтика... Це те, про що мріє кожна представниця прекрасної половини людства. Так вже визначила природа, що жінки є м’якшими і більш чутливими. Їм завжди хочеться, щоб їх завойовували, кохали, носили на руках, робили заради них неймовірні вчинки. І щасливі ті панянки, яким дістаються такі чоловіки, які здатні розчулити їх серце чи то великими подвигами, чи приємними буденними дрібницями. Але далеко не всі представники сильної статі романтичні від природи. Іноді дівчина починає зустрічатися з чоловіком і розуміє, що він - прагматичний реаліст, далекий від ідеології романтизму. Але практично в усіх випадках ви можете вплинути на те, щоб ваш мачо став більш захопленим і мрійливим. Як же цього домогтися?! На це питання ми сьогодні спробуємо знайти відповідь.

Якщо ви закохалися в неромантичного чоловіка і страждаєте через його стриманий характер, візьміть процес його перевиховання в свої руки. Відмовляюсь вірити у те, що є чоловіки, які абсолютно не придатні для романтики. Оскільки без неї люди перетворюються в неживий розрахунковий механізм, який сам по собі не добрий і не поганий – він лише механізм. Повірте, якби ваш чоловік хотів жити сам, то він би не зустрічався чи не одружився б з вами.

Як зробити з практика романтика?

+

-

1.    

Для кожного чоловіка важливо знати, що десь на світі є хтось, хто піклується про нього. Він мусить відчувати щирість і тепло, які йому дарує інша людина. Йому потрібно знати, що має відданого, щирого друга, який любить його незалежно від обставин.

Тому, коли чоловік приходить додому, не варто перекладати на нього усі свої проблеми, які виникли у вас за день. Повірте, йому так само, як і вам, потрібен затишок та відпочинок, а не скарги на життя й незрозумілі претензії.

 

2.    

«Що хто посіє, те й пожинатиме». Звичайно, ви чули це вже сотні разів, але, незважаючи ні на що, цей принцип залишається актуальним і через тисячі років.

Якщо ви почнете сіяти зерно любові, турботи та романтики до свого чоловіка, то через деякий час ви пожинатимете його кохання та увагу. Найефективніше впливати на нього за допомогою своїх слів і вчинків.

Ніколи не використовуйте гучних слів та не порівнюйте свої вчинки з тими, які для вас робив коханий. Важливо бути терплячою, та ні в якому разі не насідати на чоловіка. Досліджено, що пари, які прожили разом багато років, переймають індивідуальні риси один одного. Ось чому доля часто романтичну і чуттєву жінку штовхає назустріч мало емоційному та практичному чоловікові. Навчаючись один в одного, вони обмінюються звичками та енергетикою, переймаючи риси своєї другої половинки.

 

3.    

Кожній жінці завжди ж хочеться чогось більшого, неймовірного та неочікуваного, зробленого лише заради неї одної. Саме так,  для коханої жінки справжній чоловік повинен бути спроможний робити час від часу шалені вчинки, тому не бійтесь підштовхнути свого коханого до подвигів.

При цьому ніколи не вимагайте шалених подвигів від чоловіка та не осуджуйте за невдачі. Як не є, він старався заради вас. Романтичний подвиг має бути невимушеним через його особисте бажання зробити вам приємність, а не через ваш каприз.

 

 

4.    

Включайте свою уяву і влаштовуйте для нього романтичні вечори. Даруйте йому приємні дрібниці, постійно дивуйте і радуйте його. Дивіться з ним вечорами фільми, не обов’язково це мусять бути плаксиві мелодрами, нинішній кінематограф збагачений стрічками з мужніми і водночас романтичними чоловіками.

 

Переглядаючи романтичний фільм, ні в якому разі не нахвалюйте при вашому обранцю телевізійного героя.

 

5.    

Говоріть лише про те, що вам було б теж вкрай приємно отримати подібні сюрпризи, що ви б знову шалено закохались у свого чоловіка, якби він зробив заради вас подібний подвиг. Незабаром він стане робити відповідні кроки. Також не забувайте говорити своєму чоловікові, що вам бракує від нього уваги, романтики і сюрпризів. Деяким джентльменам складно здогадатися, про що мріє жінка. Не бійтеся висловити свої бажання.

Запамятайте просту істину: хочеш чогось – говори про це. Чоловік сам навряд чи здогадається, що вам забажалось троянд чи романтичної вечері у новому ресторанчику. Натякайте про це своєму коханому і ніколи не показуйте, що це ваша примха. Але при цьому добирайте слова та місця, де доцільно це озвучити. Не можна прокинутись посеред ночі і забажати оберемок квітів, або коли ваш коханий запізнюється на ділову зустріч, а ви розказуєте, які страви хотілося б вам скуштувати.

6.    

Використовуйте свої творчі можливості, виберіть влучний момент, щоб поспілкуватися про свої потреби. Наприклад, можна написати чоловікові листа, в якому ви поясните йому свої найглибші переживання й те, чого б вам хотілось та чого вам так не вистачає у повсякденному житті.

При цьому не варто вказувати на помилки з його боку, лише поясніть, що ви відчуваєте. Нехай він прочитає цього листа, коли сам захоче. Потурбуйтеся, щоб це було в спокійній атмосфері.

 

7.    

Використовуйте кожну можливість, щоб проявити йому своє захоплення. Завжди показуйте свою турботу та кохання до нього, дивуйте його, і він обов’язково здивує вас.

Ні в якому разі не кажіть чоловіку, що щось не так чи щось ви б зробили по-іншому. Навпаки, похваліть його, кажіть, що він у вас особливий.

Пам’ятайте, що майже все, що роблять чоловіки, спрямоване на те, щоб ними захоплювалися інші. Ніколи не порівнюйте свого чоловіка з іншими, не робіть з нього супермена, бо й ви не є супержінкою.

Навіть якщо ваша половинка не схильна до прояву романтики, ви завжди зможете підштовхнути та допомогти їй наблизитись до цього. Просто не бійтеся показувати свої почуття та говорити про те, що ваші стосунки збагатилися б новими барвами, якби коханий чоловік став трішечки романтичнішим. На все свій час, і коли ваш коханий зважиться на романтичний вчинок, не забутьте сказати у відповідь, що вам дуже приємно і ви кохаєте його за це ще більше. Пам’ятайте, коли між людьми є справжнє кохання, вони використовують кожну мить, щоб подарувати радість один одному. І не забувайте, що десь глибоко всередині кожного із нас живе романтик. Потрібна лише така людина, щоб розбудити це почуття.

Автор: Анастасія Оліщук

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018