З якого пити джерела?

Вода – джерело життя і ми повинні подбати про споживання якісної води, адже ми є те, що ми вживаємо. Як обрати постачальника води йдеться у нижче наданих рекомендаціях, на які варто звернути особливу увагу. Врахуйте кожну пораду, аби еліксир молодості та краси приносив користь для вашого організму.

1 Варто придивитися до етикетки. Окрім адреси та назви компанії, що займається доставкою, повинна бути вказана адреса виробничих потужностей (місце розливу води) і дата розливу.

2 Воду мають розвозити в полікарбонатних пляшках. Це замінник скла, інертний до води (зберігає її властивості та не виділяє мономери і шкідливі сполуки: їх не існує у полікарбонаті). Якщо Ви отримуєте питну воду в ПЕТ-пляшках або харчових каністрах, Ви вже купуєте неякісну воду: за декілька хвилин вона вбирає з тари шкідливі елементи й сполуки (мономери), які провокують ріст ракових клітин. Ось Вам й добре здоров’я: п’єте хорошу воду, а маєте, що маєте… Низька ціна – не завжди висока якість!

3 Перевізників без адреси складу або офісу, без стаціонарного телефону (тільки із мобільним телефоном), без сертифікатів на воду та пляшки, перевізників із каністрами просто слід уникати! Податкова, санстанція, центр сертифікації та інші державні служби нагляду не можуть перевірити якість води, умови її зберігання і розливу. Такі перевізники навіть тару, в якій привозять воду, не мають змоги помити. Тому й зеленіють пляшки. Постає питання: чи справді воду привозять із джерела? Адже розум українця багатий на вигадки, годувати сім’ю — теж треба гроші… І поки будуть існувати прості довірливі покупці, будуть і такі винахідливі постачальники. Будьте уважні: здоров’я ні за які гроші не придбаєш.

4 Щоб зрозуміти, наскільки серйозно постачальник втручається до складу води і наскільки вона потребує очищення, попросіть надати Вам результати аналізів води до і після обробки.

5 Вся продукція – вода, пляшки, пробки – повинна мати державні сертифікати встановленого зразка. Копії цих сертифікатів Вам повинні надати при потребі.

6 Дізнайтеся країну-виробника устаткування, яке збираєтеся орендувати або купити, чи робить постачальник санітарну профілактику устаткування (апаратів із нагріву та охолодженню води — кулерів), а також поточні ремонти.

7 Прагніть обрати компанію із перевіреною репутацією, послугами якої користуються Ваші друзі або знайомі. Принаймні, завжди можна дізнатися, скільки років компанія займається доставкою води, чи входить в українські і міжнародні організації.

Якщо компанія не може надати вам необхідну інформацію, краще уникнути співпраці з подібним партнером. Ваше здоров’я та здоров’я Ваших рідних у Ваших руках. Будьте обережні!

Продаж та доставка артезіанської питної води: вода питна столова "Кришталь"; вода питна столова "Маломидська"; вода дитяча; вода збагачена йодом; вода збагачена киснем. www.voda.lutsk  м. Луцьк , вул. 8 Березня, 26, тел.: (0332) 248212, 787613, (095)7081651, (098)0369161

Опублковано "Лише Насолода" № 4(26) жовтень-листопад