За добу до відкриття «ПортCity»

17 травня об 12 годині відбудеться довгоочікуване відкриття ТРЦ «ПортCity». Відкриття комплексу одночасно зі святкуванням Дня Європи в Україні має окремий символізм, адже Волинь та Україна заслуговують на європейський рівень розваг, європейський рівень шопінгу, європейський рівень життя. ТРЦ «ПортCity» об’єднує під одним дахом уже існуючий гіпермаркет «Там Там», торгову галерею, фуд-корт, кінотеатр «Premier City», боулінг клуб «Strike City», дитячий розважальний центр «FigliMigli» та багатофункціональну арену «GeneratorCity».

 

 А у пятницю, 16 травня 2014 року відбулася прес-конференція у ТРЦ «ПортCity». Біля центрального входу найбільшого торгово-розважального центру Західної України нас гостинно зустріли господарі: директор ТОВ «Порт Сіті Груп» Ігор Олексюк; директор компанії забудовника ПП «Ремеблі» Галина Лимар; керівник відділу оренди ТРЦ «ПортCity»Cвітлана Вох; оператор кінотеатруГригорій Романько;керівник відділу маркетингу та реклами ТРЦ «ПортCity»Галина Химчик.

«15 травня відбулося тестове відкриття. Ми запрошували працівників наших партнерів та контрагентів. Були батьки з дітками, які мали можливість на безкоштовній основі каталися на роликах, грали в боулінг, відпочивали. Звісно були певні нюанси, але це більше стосується будівельних моментів» - розповідає  Галина Химчик.

«Ми хотіли б, щоб від вулиці Карпенка-Карого до Чорновола, від проспекту Соборності до Сухомлинського усе було створено для людей. В першу чергу був побудований «Там-Там», тепер «ПортCity» в якому ми сьогодні знаходимося, а згодом планується будівництво торгово-розважального офісного центру та підземного переходу. З управлінням містобудівництва та архітектурним ми плідно працюємо. Технічні умови для реалізації задуму є, тому незабаром почнемо проектування підземного переходу» - інформує Галина Лимар.

«Щодо сфери розваг, то, по-перше, зона активного відпочинку розпочинається з нашого роледрома. Це 1200 кв.м. сама арена з натурального лінолеуму, який пристосований для катання на роликах та скейтах. Тут можуть кататися не лише професіонали, а й початківці. Дитяча розважальна зона – це батут, автомобілі, скеледром, лабіринт, ігрові автомати і власне кафе тощо. Найбільша перевага в тому, що тут можна залишити дитину на професійних педагогів в той час, коли ви йдете на шопіг, або в кіно чи боулінг» - ділиться інформацією керівник відділу маркетингу та реклами ТРЦ «ПортCity».    

«Другий рівень – це 4-зальний кінотеатр «PremierCity» в середньому на 100 місць кожен, обладнаний комфортними кріслами. Є також і VIP-міста – це шкіряні крісла-трансформери, що перетворються на комфортні дивани. Приємно здивує доступна вартість квитків, що становитиме від 20-50 грн. Оскільки передбачено акційні ціни на квитки (Наприклад, знижка для студентів, або при купівлі 4-ох квитків, 5-й отримай в подарунок, - ці та інші маркетингові заходи поки що в процесі розробки, але вони однозначно будуть). Інновацією для Луцька є легкі 3D-окуляри, які ви орієнтовно за 10грн. можете придбати для персонального користування. Екран, окуляри, якість звуку та зображення відповідають технології «IMAX». По нормативам кінокомплекс ТРК "ПортCity" входить в 10-ку кінотеатрів України. Особливу увагу архітектори приділили дизайну: це і цікаві рішення щодо входу до залів, і оздоблення кінозалів в середині» - стало відомо з слів Генадія Романько. За словами власника комплексу строк окупності інвестицій складе від 5 до 7 років.

 

 

"ПортCity"- це унікальний торгово-розважальний комплекс, символіку якого розробляла британська дизайнерська компанія, в основі логотипу є лебідь, а це - стриманість, елегантність та лаконічність. Адже наш комплекс продуманий до дрібниць. Ми зробили все для комфорту людей" - говорить директор по маркетингу комплексу Галина Химчик.

В такий нелегкий для України час, найскладніше в роботі було – взяти себе в руки і дійти до фінішу. Сьогодні ми стоїмо на фінішній лінії і відчуваємо справжній драйв.