Завидні наречені

Наталія Дацюк

Добра та довірлива з однієї сторони, та цілеспрямована і відповідальна з іншої. Вона постійно прагне до досконалості, і це не просто слова, які нічим не підтверджені. Наталія Дацюк вже досягла чимало, вона – майстер перманентного макіяжу, керівник школи-студії «Permanent», експерт національного рівня, переможець українських та міжнародних чемпіонатів з перманентного макіяжу, а також тренер, спікер міжнародних та вітчизняних конференцій та форумів перманентного макіяжу. Її часто можна зустріти як у Луцьку, так і за межами нашої країни. Адже останнім часом Наталію часто запрошують за кордон викладати авторські техніки перманентного макіяжу, тому вона активно подорожує, поєднуючи корисне з приємним. І хто б міг подумати, що при таких кар’єрних досягненнях у красуні вистачає ще часу на літературну творчість?! Наталія пише поезії, що свідчить про тонку душу та глибоке мислення цієї чарівної тендітної леді. Жінка, яка володіє пером, точно здатна заволодіти та надійно оберігати чоловіче серце.  

Ілона Кварценюк

Ми впевнені, що якби вона спробувала піти на кастинг моделей, то неодмінно стала б зіркою найпопулярніших журналів, тому що  зовнішність у неї дуже ефектна, а про таку витончену фігуру  мріють  мільйони. Знайомтеся: ніжна Ілона Кварценюк, помічник директора MA«UniModels» modelmagazine та продюсерського центру «Твій Шанс». Тендітна  Ілона  займається  організацією та проведенням  модельних кастингів, показів,презентацій,всеукраїнських та міжнародних  хореографічно-вокальнихфестивалів і конкурсів,а також  концертних турів за кордоном. Кожен новий день для неї це час для нових звершень та перемог, і при такому шаленому ритмі життя ніч то, мабуть, єдиний період для відпочинку, але якщо пощастить, звісно. Проте навіть за таких обставин вона обов'язково знайде час для того єдиного та коханого та одним поглядом розкаже те, про що тисячі жінок не можуть описати мільярдами слів. Вона асоціюється з кавою, адже кава, немов муза, дарує натхнення та сили творити. Ілона обожнює цей божественний напій, вона поціновувач якісної кави, тому ранок  її чоловіка розпочинатиметься з філіжанки ароматної кави. У її  серці  живе  віра, і ще залишилось місце  лише для шаленої любові, яка зробить цю жінку  та її обранця по-справжньому щасливими. Для неї словосполучення «Твій шанс» асоціюється з роботою, а для Тебе, майбутній кавалере, з нею. Адже вона твій шанс, твоє майбутнє, наскрізь наповнене лише любов’ю, щирим сміхом та радістю.

Лілія Пльотка

Чоловік цієї красуні ніколи не буде турбуватися про свій зовнішній вигляд, а їхні майбутні діти завжди будуть заплетені та підстрижені. Адже вона, стильна Лілія Пльотка, подбає про імідж не лише своїх дорогих клієнтів, а й про охайний вигляд своїх рідних. Знайомимо Вас із відомим стилістом-перукарем, власницею салону «Beauty Club» Лілією Пльоткою. Вона своїми творчими й дуже стильними роботами прикрашає життя. До речі, саме завдяки їй відтепер майстрам не потрібно їхати кудись на навчання з підвищення кваліфікації, бо кращі всеукраїнські майстри приїдуть в навчальну студію «Beauty School», аби поділитися дорогоцінним досвідом. Наполегливістю та терпінням вона налагодила відмінну роботу в колективі, а з добротою та щирістю побудує прекрасну сім’ю.

Юлія Панасюк

Особливість жінки у тому, що вона вміє і може випромінювати тепло та дарувати радість. Коли обираєш дружину, дуже важливо розуміти її ставлення до діток, адже нічого важливішого у цьому світі немає. Так вважає й Юлія Панасюк. Саме любов до дітей і визначила її професію, вона- викладач англійської мови для дошкільнят, заступник директора англомовного центру творчого та інтелектуального розвитку «Jonnnik`s Academy Of Success» (Академія Успіху). Їй подобається працювати з дітьми, адже ці милі клубочки нескінченної енергії ніколи не дозволять засумувати. Юлія вважає, що кожна дитина наче чистий аркуш, який дорослі заповнюють різною інформацією. Вона любить спостерігати, коли на цьому білосніжному папері різнокольоровими барвами вимальовується картина її зусиль. День за днем і непомітно діти стають особистостями, а вона їхній орієнтир у дорозі життя. Для того, щоб вивчення іноземної мови було цікавим і вдалим, Юля активно слідкує за усіма новітніми методиками та відвідує різноманітні семінари. Юлія Панасюк займається йогою, малюванням, каліграфією, бере участь у різноманітних громадських заходах. Затишні сімейні вечори за чашечкою какао і дім, у якому   завжди лунатиме  дитячий  сміх, ось яким буде майбутнє із чарівною Юлією.

Ольга Кревська

У добі лише 24 години, і час іде однаково для кожного. Від того, як ти сплануєш свій день, залежить кількість та якість зробленої роботи. Про це не з чуток знає чарівна Ольга Кревська. Вона успішно поєднує нелегку роботу у Верховній Раді України помічником-консультантом народного депутата Володимира Парасюка із навчанням в аспірантурі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за спеціальністю «Загальна психологія». До того ж невдовзі  планує   захистити ще й кандидатську  дисертацію. Тому чоловіки, котрі звикли часто казати у своєму житті: «я не встиг», точно не для цієї леді. 26 країн Євразійського та Африканського континентів вже встигла відвідати Ольга, і це не межа. Сніданок у стриманій Німеччині, обід у гарячій Іспанії, а вечеря - у романтичному Парижі! Повірте, це цілком реально разом із цією леді. З нею Ви відчуєте справжній смак життя.
Аромат смачної їжі, теплі розмови аж до  ночі, безліч радісних моментів – ось що чекає її другу половинку.

Мар’яна Кушнір

У жінках живе декілька світів, а подекуди всесвітів. Ніжна і чуттєва, принципова і наполеглива в один той самий час. Мар’яна Кушнір мудра леді, котра вміло поєднує всі протилежності у собі. Цього  стильного дизайнера аксесуарів та одягу можна побачити на модних подіях, у творчій майстерні та креативних фотосесіях. Вона зуміла створити і розвити власний бренд під назвою «Mariana Kushnir accessories and clothing».Тепер у світі модного бомонду жінка займає вагоме місце. Вона брала участь у «Lutsk fashion weekend-2016», співпрацює із Студією краси Юлії Зімохи, брендами «VIDEI» та «Kitti_one», до того ж реалізовує продаж виробів по Україні та за кордоном. Її авторські прикраси і одяг стали окрасою не лише глянцевих сторінок журналів, а й прикрашають життя розкішних жінок. Проте головна прикраса у житті кожної жінки це люблячий чоловік. Той, хто стане її головним бізнес-проектом, відчує смак справжнього щастя, а ніжність та вірність її тендітного серця зуміє підняти Вас вище неба.

Тетяна Зубанова

Із самого дитинства вона знала, ким хоче стати. Сумлінною працею їй вдалося втілити свою дитячу мрію у реальність і стати успішною у медичній сфері. Тепер чарівна Тетяна Зубанова наповнює світ красою та гармонією, тому що її професія пластичний хірург.Ця красива жінка, немов фея, що не лише дає надію на позитивні зміни у житті, а й допомагає людям повірити у себе. При цьому Тетяна переконана, що ідеальна зовнішність – це та, яка задовольняє саму людину. Її головні інструменти це руки, якими вона творить дива, та золоте серце, що вилікує від усіх незгод. З нею Ви можете забути про довгі черги у лікарні, які потрібно вистояти, щоб Вас просто оглянули, тому що у Вас вдома буде персональний лікар. Це жінка, поряд з якою завжди будете відчувати, ніби Ви вдома, тому що з нею по-справжньому затишно.

Інна  Нідзельська

Легким помахом руки вона створює красу та дарує радість, а ніжним поглядом випромінює  любов, про яку тільки можна мріяти. Успішна леді, девіз якої «Найкраща робота-це високооплачуване хобі». Отож, знайомимо вас із чарівною Інною Нідзельською. Вона власниця beauty-бізнесу – перукарні «Стрижки бліц-бістро» та стиліст № 1 не лише у місті, а й у Волинській області. Щоб досягти таких висот, Інна навчалась у кращих школах України та Західної Європи, до того ж постійно самовдосконалюється. Ще ця прекрасна леді має цікаве хобі це виготовлення хенд-мейд виробів, у які вкладає частиночку себе, тому що секрет хорошого виробу це любов.Вона обожнює свою роботу, тому для неї кожен відвідувач єдиний, неповторний і важливий. Проте прийшов час, щоб ці слова адресувалися не тільки клієнтам салону, а єдиному клієнту її лагідного серця. Жіночна, ніжна, харизматична, вірна, позитивна та мудра- вона, можливо, чекає саме на тебе.

Наталія Слюсаревська

Креатив та свіже мислення ось що рятує нас серед сірих буднів. Знайомимо Вас із тією, хто може зробити свято з кожного дня, Наталією Слюсаревською. Наталя здобула дві вищі освіти, серед них одна — вчитель математики та інформатики, а інша магістр з управління інноваційною діяльністю. Точні науки та логіка дивним чином поєднуються і доповнюють творчу сторону її особистості. Довгий час Наталя працювала у сфері реклами та маркетингу. Зараз вона викладач комп’ютерного дизайну, займається графічним дизайном та розробкою веб-сайтів. У неї є безліч талантів: знімає «food photo», виготовляє дивовижні ляльки-мотанки, полюбляє читати книги, переглядати фільми, подорожувати. До того ж це стильна жінка, яка знається на модних трендах і може ненав'язливо вмовити на шопінг навіть чоловіків. Окрім цього є ще одне доволі цікаве та смачне у всіх сенсах цього слова хобі. Наталія робить солодощі своїми руками, головний інгредієнт яких завжди незмінний любов. А отже, з цією красивою пані у Вас все життя буде у шоколаді.

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017