Займатися улюбленою справою - це щастя

«Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», так радив зробити китайський мудрець Конфуцій

Мене звати Марина Попович. Я – майстер перманентного макіяжу та офіційний тренер академії світового рівня Academy by Sviatoslav Otchenash.

Поруч зі мною – професійна команда, як один з ключових чинників успішного бізнесу. Моя основна робота зі студентами, які з нуля вивчають мистецтво перманентного макіяжу. Це спілкування приносить мені величезне задоволення, разом з тим я відчуваю відповідальнісь, адже під час навчання формуються не тільки професійні навички учня, а й любов до професії. Моя місія – мотивувати учнів до постійного саморозвитку, ніколи не зупинятися на досягнутому. В системі навчання Academy S детально розроблені інструкції, що охоплюють усі тонкощі навчання в цій сфері. Після курсу ми з студентами постійно на зв'язку, що дає їм можливість відчувати себе впевнено та одразу працювати без вагань. Адже ми працюємо з обличчям і до якості процедури мають бути найвищі вимоги!

Також після навчання в Академії є можливість професійного та кар’єрного зростання, щодає студентам великий стимул для самовдосконалення.

Займатися улюбленою справою – велике щастя для кожної людини. Коли твоя праця приносить задоволення та радість не тільки тобі, а й іншим!

Щасливі та вдячні клієнти – бажаний результат нашої роботи!

Не бійтеся змінюватися, щоб все навколо Вас змінювалось та приносило свої плоди – це справжнє мистецтво!

Я дуже люблю свою професію, тому що вона робить моє життя яскравішим!!!

Марина Попович - майстер перманентного макіяжу, офіційний тренер академії світового рівня «Academy S by Sviatoslav Otchenash» 

Перманентний макіяж брів, губ, повік, ореоли грудей.

Професіоналізм світового рівня!

Сертифікована продукція.

Європейська якість, стерильність, безболісність.

Навчальні курси, які розраховані як для початківців, так і для майстрів із досвідом роботи. 

 

м. Луцьк, просп. Волі 22

тел.: 067-332-64-90 

freedomartmar@gmail.com         

instagram: popovych.maryna

facebook: maryna popovych

 

Опубліковано: People UA № 4(50), літо 2020