Здорова жінка – здорова сім’я

У кожної жінки щастя своє, незмінним лишається лише один фактор – лише щаслива жінка може дарувати щастя оточуючим. Стабільність, благополуччя, гармонія в любові, взаєморозуміння… і обов’язково здоров’я – ось пазли мозаїки щастя, яку вміють збирати жінки. Здоров’я – це активне життя, творчість та енергія, молодість і краса, можливість дихати на повні груди і відчувати кожну мить. Це капітал, завдяки якому ми можемо досягнути будь-якої цілі. А капітал потрібно берегти і примножувати.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, наше здоров’я залежить від таких складників: від способу життя – на 55 %, від спадковості – на 18 %, від екології – на 17 %, від системи охорони здоров’я – на 10%.

Стрімкий ритм сучасного життя, постійні перевантаження, погіршення екології, незбалансоване харчування і збільшення відповідальності, що давить на тендітні жіночі плечі,  все це вкрай шкодить здоров’ю. А медична статистика тривожно говорить про зростання жіночих захворювань.

Як же сучасній жінці зберегти своє здоров’я? Компанія «TianDe» цілеспрямовано вивчає кращі досягнення східної медицини і ділиться з вами шедеврами давньої мудрості. Саме в Китаї протягом багатьох століть культивується «Наука плекання життя». Ще стародавні лікарі розуміли, що важливіше зберігати здоров’я, ніж займатися лікуванням.

Унікальна програма «Жіноче здоров’я» від компанії «TianDe» – це допомога жінці від самої природи та ефективна профілактика і комплексне лікування широкого спектру гінекологічних захворювань на основі фітопродуктів. Програма включає в себе фіточаї та лікувально-профілактичні прокладки на основі фітокомпозицій.

ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ПРОКЛАДКИ – це унікальні засоби профілактики, оздоровлення і гігієни жіночого організму.

Розроблено спільно з вченими китайського державного Інституту медицини і фармакології. Збагачені фітокомпозиціями з екстрактів лікарських трав і ефірних масел. Лікувально-профілактичний ефект прокладок заснований на визнаних натуральнопатичних методиках оздоровлення людини: фітотерапії, ароматерапії і акупунктури. Прокладки діють за принципом сухого компресу: фітонциди і ефірні масла, що містяться в них, вбираються в слизову статевих органів і впливають на біологічно активні точки, надаючи місцеву і загальнорозвиваючу дію. Багатокомпонентний склад прокладок забезпечує досконалий комфорт. Базовий шар прокладок складається з 100%-ї бавовни, моментально абсорбуючої рідини. Мають сучасний анатомічний дизайн і мінімально можливу товщину (1-2 мм). Прокладки рекомендовані до застосування для профілактики, тестування і комплексної терапії захворювань жіночої статевої сфери. Дія: нормалізують кислотно-лужний баланс жіночих статевих органів; пригнічують життєдіяльність хвороботворних бактерій; відновлюють здорову мікрофлору піхви; покращують місцевий кровообіг, знімають набряклість в сфері статевих органів, усуваючи застійні явища; полегшують больові відчуття; зменшують клімактеричні прояви; сприяють закріпленню результатів, досягнутих в ході комплексного лікування; підвищують чутливість мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів; підвищують тонус м’язів малого тазу.

Доведено: за мільйони років рослини виробили виняткову здатність синтезувати настільки ефективні антибіотики, що навіть постійно мутуючі бактерії і віруси не можуть до них адаптуватися. Більш того, молекули ефірних масел, виділених з лікарських рослин, підвищують дію інших лікувальних препаратів майже в десять разів. При цьому повністю виводяться з організму і не надають побічних ефектів.

Програма «Жіноче здоров’я» включає чотири види фіточаю: фіточай з дудником китайським і шавлією, фіточай з дудником китайським і боровою материнкою, фіточай з дудником китайським і червоною щіткою, фіточай з дудником китайським і лабазник для жінок. Поєднання рослинних компонентів в складі фіточаїв цілюще впливає на організм жінки, забезпечуючи профілактику і терапію будь-яких порушень жіночої репродуктивної системи; нормалізацію гормональної сфери; стабілізацію нервової системи; підвищення імунітету і захисних функцій організму; збільшення працездатності; поліпшення стану шкіри, волосся, нігтів і т. д.; омолодження організму.

Цінні трави Алтаю з потужним цілющим потенціалом лягли в основу фіточаїв програми «Жіноче здоров’я». Сьогодні їх високі цілющі властивості визнають як народні травники, так і лікарі традиційної медицини. Ретельно підібрані фітокомпоненти доповнюють і підсилюють дієвість один одного. Системне застосування засобів програми значно посилює дієвість медикаментозних методів, попереджає про перехід хвороби в хронічну стадію.

Вибираючи наречену, китайські чоловіки особливо трепетно ставляться до її здоров’я як до головного показника щасливого подружнього майбутнього. Тому з самого дитинства батьки берегли здоров’я дівчинки, вдаючись до цілющої сили трав. Не випадково Китай – найбільш густонаселена країна, що не знає демографічних проблем.

Нехай прості та дієві рішення китайських цілителів стануть складовою частиною вашого життя, гарантом здоров’я, гармонії і щасливого материнства. Пам’ятайте, турбота про себе – запорука гармонійних взаємин з партнером і народження здорових дітей.

М. ЛУЦЬК, ПРОСП. ВОЛІ, 52 (ВХІД У «ПРИВАТБАНК»)

ТЕЛ.: (099) 6269944, (067) 9602205, (093) 139110

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАШИХ КЛІЄНТІВ!

 

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018