Zeppelin святкує чверть століття на ринку України

«Зелені» технології, зменшення викидів СО2 до нейтрального рівня, енергозаощадження та соціальна відповідальність бізнесу перед людством та природою – це концепція, яку закладено у будівництво нового головного офісу та сервісного центру Цеппелін Україна, приуроченого до 25-річчя роботи в Україні.

Цього року Цеппелін святкує 25-річчя на ринку України і пишається тим рівнем розвитку, якого вдалося досягнути за ці роки. На території країни функціонує 12 філій, у яких працює понад 600 співробітників, що займаються постачанням надсучасної спецтехніки, сервісу, запчастин та технологій.

Ми пропонуємо техніку виробництва світових лідерів з асортиментом понад 650 найменувань машин, а також оригінальні запасні частини з 800 тисячами позицій на 22 складах, зручно розташованих по всій території України. Наші професійні фахівці щодня обслуговують клієнтів у сервісних центрах та в полях, мають близько 300 сучасно обладнаних сервісних автомобілів. Ми невтомно працюємо 24 години на добу*, 7 днів на тиждень, щоб бути надійним партнером для Вашого бізнесу і дуже вдячні Вам за довіру!

Після чверті століття плідної та насиченої роботи ми створили для себе можливість побудувати власну штаб-квартиру Цеппелін в Україні. З нагоди початку будівництва, 15 квітня 2021 року, було закладено капсулу часу із побажаннями наших партнерів та колег, яку рівно через 25 років відкриють наші послідовники. Також на території буде встановлено монумент, який нагадуватиме про перший камінь, закладений у будівництво. Це надзвичайно радісна та святкова подія для нас, адже вона символізує розвиток компанії та вихід на новий рівень – вищий та більш відповідальний.

Настав час, коли усі гіганти ринку повинні думати про довкілля та його якісне збереження. Група компаній Цеппелін в усьому світі фокусується на відповідальному ставленні до екологічних, соціальних та економічних аспектів. Головним завданням сталого розвитку Цеппелін є наміри перетворитися на нейтральну з точки зору викидів СО2 компанію до 2030 року. Тому в проєктуванні нового офісу ми прагнули до максимально ефективного використання природних ресурсів та застосування новітніх технологій, які дозволять зменшити шкідливий вплив на довкілля. Будівлю буде обладнано сонячними панелями, опалення постачатимуть теплові насоси, які також буде використано для вентиляції приміщень, щоб заощадити ресурси на кондиціонування – на вікна буде встановлено сонцезахисні жалюзі. Одним з важливих аспектів світового значення є економія водних ресурсів – з цією метою ми вирішили встановити очисну систему води для можливості її повторного використання в ремонтній майстерні, а також організувати збір та очищення дощової води з масляним сепаратором з метою зменшення навантаження на міську каналізаційну систему.

Проєкт головного офісу був розроблений австрійськими спеціалістами та має на меті створення комфортного та водночас економічного простору для усіх співробітників та наших клієнтів. Площа території, яка підлягає реконструкції, складає 3,7 га, а площа будівель – 6700м2. Ми сподіваємось, що цей проєкт стане взірцем для інших великих підприємств та гордістю для наших співробітників, адже для керівництва компанії «Цеппелін Україна» важливим є не лише дбайливе ставлення до ресурсів і захисту навколишнього середовища, а й турбота про здоров’я та розвиток своїх фахівців, умови їх праці, корпоративну етику та підвищення рівня обслуговування клієнтів. 

0 800 300 350

www.zeppelin.ua

Facebook:ZeppelinUkraine

YouTube: ZeppelinUa

*обслуговування 24\7 доступне не в усіх локаціях, а також можливе за запитом. Детальніше 0 800 300 350 

Опубліковано "People UA", серпень 2021