Жінки, які надихають нас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Левценюк

 «Із моєю дружиною Юлею ми разом майже дев’ять років. Я вдячний їй за двох чудових донечок, а також за її жіночу мудрість та вміння тихо і спокійно залагоджувати непорозуміння, які рідко виникають в нашій сім’ї. Юлія – творча особистість, пише вірші та музику, любить співати. Але реалізацію своїх талантів вона поки відклала, адже зараз у декретній відпустці і реалізовує себе, як мама. Найбільше, що мене вразило після одруження, що Юля, хоча й із великого міста, але любить працювати на землі, вирощувати овочі та доглядати за квітами. Вона надихає мене жити легко та з натхненням.

Моя дружина турбується про наш дім, створює духовний та моральний затишок, мабуть, тому після важкого дня я завжди поспішаю додому. Вона підтримує мене у роботі з розвитку торгової марки «Добра Хлібина», через це так легко досягати успіху, адже ми разом можемо все»

Олег Левценюк, приватний підприємець, виробник та реалізатор хлібобулочних виробів.

Надія Шеремета

 «Дружина Надія – моя муза і діловий партнер. Вона надихає мене на створення прекрасних ювелірних виробів. Люблю піклуватись і доглядати її, як ніжну квітку. Відколи ми почали працювати разом, наше підприємство здобуло багато почесних нагород, отримало суспільне визнання, стало справжнім брендом. 20 років ми з тобою разом, і кожна хвилина, коли ти поруч, дорожча за золото. Від усього серця бажаю тобі довгих років любові та щирих посмішок. Я завжди поряд, рідна!»

Віктор Шеремета, власник ювелірного підприємства «ВАШ Ювелір».

Тетяна Бляшук

 «Моя дружина Тетяна поєднує роль мами та бізнес-леді. Вона працює керуючою магазином «Sinsаy» і постійно надихає мене на розвиток у роботі, підтримує у громадській діяльності та бізнесі. Ми вже десять років разом. Виховуємо донечку та сина. Любимо подорожувати усією родиною, гуляти, бавитися із малечею, а ще, за сприятливої погоди, нам подобається разом посмажити щось смачненьке на мангалі»

Олександр Бляшук, приватний підприємець, голова федерації футболу Луцького району, депутат Підгайцівської ОТГ.

 

Опубліковано: People UA № 3(49), весна 2020