Зимові вітаміни допоможуть імунітету

У зимових овочах і фруктах немає такої кількості вітамінів, як влітку. Здавалося б – на полицях супермаркетів можна знайти екзотичні плоди, в яких корисних речовин точно багато! Але якщо задуматися про довге транспортування, зберігання та очікування свого покупця на полиці – починаєш сумніватися, чи вітамінів буде достатньо для людського організму.

Вихід є: потрібно підібрати вітаміни, які підтримають і повернуть гарне самопочуття. А головне – позбавлять від неминучого зимового стресу, викликаного зменшенням світлового дня, холодом, багатошаровістю одягу і менш рухливим способом життя, ніж влітку.

І дітям, і дорослим, щоб не хворіти, потрібно підтримувати імунітет. Щоб не втомлюватися, потрібно давати собі відпочинок, правда? Але організм працює цілодобово, і для цього йому необхідне постійне достатнє надходження мінеральних та поживних речовин.

Особливо важливі для збереження здоров’я – вітамін А, вітаміни групи В, а також вітаміни С, D і Е. І коли влітку мало хто страждає від нестачі цих корисних речовин, то ближче до зими про поповнення запасів вже потрібно подбати додатково. Тим більше, що через холод і постійні атаки пробуджених інфекцій їх витрата збільшується в рази.

Аскорбінка

Головний помічник імунітету – вітамін С. Він сприяє виробленню в організмі особливих речовин, які протистоять провокаторам різних запальних процесів. Найбільша кількість цієї речовини взимку міститься в цитрусових (мандарин, апельсин, лимон, грейпфрут, лайм, помела, ківі), яблуках, квашеній капусті, а також свіжозаморожених смородині і малині (але їх не можна піддавати термообробці – вживайте у вигляді смузі або морсу).

Вітамін А

Цеще один помічник у боротьбі з вірусами і бактеріями. Чим більшецього вітаміну надходить в організм, тим ефективніше працює імунітет. Збагатитися цим вітаміном можна, щодня вживаючи плоди, що містять каротиноїди (з них синтезується вітамін А). Зокрема, це хурма, гарбуз, томати і сік з них, а також морква і манго.

Тіамін

З настанням холодів і зменшенням світлового дня багато хто може відзначити суттєве погіршення настрою, дратівливість і т.д. І швидше за все причина появи такого стану криється в виснаженні запасів вітаміну В1. Саме він відповідає за стан нервової системи і підтримує нормальний метаболізм, при цьому швидко витрачається і зовсім не накопичується в організмі. Щоб регулярно заповнювати його рівень, необхідно щодня вживати бобові, буряк, цвітну капусту, авокадо, апельсини або горіхи.

Вітамін В10

Параамінобензойна кислота (друга назва вітаміна) рятує ще від одного неприємного супутника холодів – лущення шкіри. Вона сприяє природному синтезу захисного білка в організмі, завдяки чому негативні фактори переносяться з меншими втратами і для самопочуття, і для зовнішності. Поповнити запаси цього вітаміну можна тоді, коли щодня вживати капусту, моркву, гриби, а також горіхи і сири (особливо козячий і овечий).

Вітамін В12

Взимку часто можна відзначити у себе незрозумілі запаморочення, слабкість і блідість шкіри. Можливо, справа в анемії, адже при низьких температурах повітря розріджене і провокує порушення густоти крові. А рятує від цього стану (сприяє підвищенню рівня гемоглобіну) вітамін В12. Його можна знайти взимку в зеленій цибулі, ківі, морепродуктах і червоній рибі, а також в яйцях і сирі.

Вітамін «сонця»

У літню пору від браку сонця мало хто страждає, а ось взимку – більшість. Вітамін D (синтезується в організмі саме під впливом сонячних променів) у всіх своїх комбінаціях необхідний для правильного засвоєння кальцію, тобто для міцного опорно-рухового апарату, красивого волосся і нігтів, а також для гарного метаболізму. Якщо сонячні ванни взимку для вас неможливі, подбайте, щоб у вашому раціоні регулярно були присутні яйця, морепродукти і риба.

Вітамін Е

Ще один незамінний помічник організму взимку – токоферол. Він працює в режимі багатофункціональності, а саме: бере участь в процесах, від яких залежить стан імунітету, виступає в якості потужного антиоксиданту, а також захищає нервову систему від перевантажень.Міститься ця корисна речовина у великих кількостях в рослинних оліях, авокадо, шпинаті і капусті.

Проведіть зиму із задоволенням, і нехай зміна сезонів не впливає ні на здоров’я, ні на настрій.

Автор Ольга Дополюк

Опубліковано People UA №3 (55) зима 2021-2022