Звільнення від стресу

або як відновитись під час літньої відпустки?

Літо — пора відпочинку та відпусток. Протягом року ми інтенсивно працювали, перебували у стресових ситуаціях, а тепер сама пора року спонукає нас зробити паузу — поїхати на вишуканий відпочинок та максимально відновитись від стресів, переживань та робочого перенавантаження.

Пропонуємо Вам 9 РЕКОМЕНДАЦІЙ, які допоможуть максимально відновитись та якісно відпочити під час відпустки:

РЕКОМЕНДАЦІЯ 1: Продумай найбільш ресурсне для себе місце відпочинку!

Вибір хорошої туристичної агенції — це 50 % твого якісного відпочинку! Найкраща, найяскравіша картинка твого відпочинку — швидше допоможе увійти у стан спокою.

РЕКОМЕНДАЦІЯ 2: Спакуй правильно валізу. Зважай на об'єм речей!

Збери валізу заздалегідь зважено та продумано.Пам'ятай! Забагато речей — це вже стресова ситуація під час перевезення!

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ 3: Онови свій плейлист!

Закачай нову приємну музику, веселу та радісну, спокійну та розслабляючу. Музикотерапія заспокоює психіку та швидше допомагає вийти із тривожно-депресивного, стресового стану. 

РЕКОМЕНДАЦІЯ 4: Масаж! Масаж! Масаж!

Скористайся послугами масажиста на відпочинку. Фізіологічний вплив на тіло людини допомагає швидше зняти напругу в м'язах.

РЕКОМЕНДАЦІЯ 5: Займайся спортом! Головне - систематичність та дисципліна!

Навіть на відпочинку знаходь час для занять фізичними вправами. Фізичне навантаження допомагає спалювати калорії, при цьому виділяється енергія, що допоможе бути більш активною та бадьорою людиною, з'являється відчуття задоволення від життя.

РЕКОМЕНДАЦІЯ 6: Дотримуйся режиму правильного харчування!

Стрибки у раціоні негативно впливають на фізіологічний стан людини. Влітку варто їсти багату на воду та корисні вуглеводи їжу. Для прекрасних леді особливо корисно підживити своє жіноче начало, харчуючись фруктами!

РЕКОМЕНДАЦІЯ 7: Дотримуйся водного режиму!

Пам'ятай, що у літній період та у період перебування у дорозі організм потребує на 10-30% більше води. Це допоможе легше перенести періоди акліматизації та знизить стресову напругу. Вживай кисломолочні продукти, вони допоможуть зберегти рівень води в організмі у спеку.

РЕКОМЕНДАЦІЯ 8: Висипайся!

Норма сну для людини — 8 годин. Якщо людина недосипала протягом року, організму необхідно відновитись, тому дозволь собі відіспатись на відпочинку вдосталь. Вдень, ховаючись від сонця, влаштуй собі регулярну СІЄСТУ (15 хв-1,5 год.).

РЕКОМЕНДАЦІЯ 9: Дихай вільно!

Практикуй дихальні вправи, концентруючи увагу на диханні, медитуй, свідомо сповільнюй та контролюй дихання у стресові та посттравматичні моменти життя. Це допоможе швидше переключити увагу та увімкнути процес відновлення та стабілізації на психофізіологічному рівні. Позбався шкідливих звичок.

Пам'ятай! Ти — творець свого життя та здоров'я! Будь ВІДПОВІДАЛЬНИМ! Відпочивай із КОРИСТЮ!

Завітай до нас, ми допоможемо Тобі правильно та ЗДОРОВО відпочити!

Христина Хворост, бізнес-тренер,

коуч, кандидат психологічних наук

Ірина Свавіцька

директор туристичної агенції "Join UP"

м.Луцьк, просп. Волі, 49

тел.: (066) 5914768 ; (0332) 240217

e-mail: joinuplutsk1@gmail.com